2,5 promila za kółkiem

10.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #osp   #wypadek   #kierowca   #nietrzeźwy   #alkohol   #auto   #kuślin   

"Profesjonaliści" za kierownicą w dalszym ciągu nie odpuszczają... Wczoraj w Głuponiach kolejny amator jazdy po tzw. kieliszku dał solidny popis swych umiejętności. 31-latek mając ponad 2,5 promila stracił panowanie i zawisł na przydrożnej skarpie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcy grozi kara do 2 lat więzienia.

 

9 listopada br. około godziny 23:00 do stanowiska kierowania wpłynął komunikat o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Głuponie. Na miejsce wysłano policjantów z Kuślina. Przybyli na miejsce zdarzenia stróże prawa szybko ustalili faktyczny przebieg wydarzeń. Okazało się, że kolejny raz dał o sobie znać spożywany wcześniej alkohol. 31-letni mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego wsiadł za kierownicę osobowego mercedesa mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. To było główną przyczyną tego, że nie zapanował nad prowadzonym pojazdem i stracił nad nim panowanie. Skutkiem tego zjechał na lewe pobocze, gdzie zawiesił się na przydrożnej skarpie. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

 

To może Cię także zainteresować:
Szef nowotomyskich policjantów podziękował służbie cywilnej
Narkotyki ukryte w mieszkaniu
Holenderskie narkotyki ujawnione podczas kontroli

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl | foto: OSP Kuślin

Komentarze