Kolizja samochodu osobowego z drzewem

18.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #kolizja   #auto   #drzewo   #lwówek   

W sobotę, 15 kwietnia 2017 roku, około godziny 3:30 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu odebrał zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło na odcinku drogi krajowej między Bolewicami a Grońskiem.

 

Do akcji zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej z Bolewic, Lwówka oraz Nowego Tomyśla. Na miejscu działań strażacy zastali znajdujący się na poboczu drogi samochód osobowy marki Opel Astra, we wnętrzu którego znajdował się kierowca pojazdu. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu oraz oświetleniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz ewakuacji poszkodowanego z pojazdu, odłączeniu akumulatora oraz usunięciu pozostałości powypadkowych z powierzchni jezdni. Na czas prowadzonej akcji ratunkowej ruch na drodze był całkowicie zablokowany.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 19.10
Stan bezpieczeństwa ruchu drogowego
3 promile za kierownicą

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: osp.lwowek.com.pl / Marcin Lisek | foto: osp.lwowek.com.pl

Komentarze