Poszukiwania zaginionej nastolatki

17.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #poszukiwanie   #zaginiona   #nastolatka   #opalenica   

W dniu 16 lipca o godz. 12:55 jednostka OSP Opalenica została zadysponowana do poszukiwań zaginionej 14-latki z Opalenicy.

 

Do działań strażacy udali się dwoma zastępami na samochodach GBA 2,5/16 i GBA-Rt 1,2/20. Punkt koncentracyjny był pod posterunkiem Policji w Opalenicy. Do działań zadysponowane zostały również po jednym zastępie z OSP Wojnowice, OSP Urbanowo, OSP Porażyn, OSP Łagwy oraz oficer operacyjny z PSP w Nowym Tomyślu. Aby przyspieszyć i ułatwić poszukiwania jeden z druhów prowadził je za pomocą drona, co pozwoliło przeszukać niedostępne miejsca jak i pola. Na pewno poszukiwania prowadzone były by o wiele dłużej przez strażaków. Natomiast Policja prowadziła poszukiwania za pomocą psa. Na szczęście po blisko 4,5 godzinach poszukiwań nastolatka odnalazła się cała i zdrowa.

 

To może Cię także zainteresować:
Szef nowotomyskich policjantów podziękował służbie cywilnej
Narkotyki ukryte w mieszkaniu
Holenderskie narkotyki ujawnione podczas kontroli

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: osp-opalenica.pl

Komentarze