Pożar doszczętnie strawił dom letniskowy

08.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #pożar   #zbąszyń   

W czwartek, 2 listopada 2017r., tuż po godzinie 3 w nocy, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu odebrał zgłoszenie o pożarze domu letniskowego w miejscowości Nowa Wieś Zbąska.

 

Do pożaru natychmiast skierowani zostali strażacy z jednostki OSP Zbąszyń, OSP Nądnia, OSP Przyprostynia i miejscowa jednostka OSP Nowa Wieś Zbąska. W momencie przybycia pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia ogień obejmował cały budynek, który w większości wykonany był z materiałów palnych. Pomimo usilnych starań strażaków pożar strawił cały obiekt wraz z wyposażeniem. Pogorzelisko zostało dokładnie sprawdzone, na szczęście nie znaleziono wewnątrz żadnej osoby. Przyczynę i okoliczności powstania pożaru wyjaśnia policja.

 

To może Cię także zainteresować:
Udany początek sezonu zbąszyńskich unihokeistek
W sieci cyberprzemocy - warsztaty
Narodowe Święto Niepodległości w Gminie Zbąszyń

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl / Opracowanie: asp. sztab. Andrzej Łaciński Zdjęcia: KP PSP Nowy Tomyśl

Komentarze