Narkotyki ukryte w mieszkaniu

14.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #nowy tomyśl   

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu, w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu nowotomyskiego za posiadanie narkotyków. Łącznie zabezpieczono ponad 150 gramów narkotyków.

 

Nad sprawą od dłuższego czasu pracowali policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Stopniowo do kryminalnych wpływały co rusz to nowe informacje na temat mieszkańca naszego powiatu, który miał uprawiać i posiadać znaczną ilość narkotyków.

Sprawa nabrała tempa 8 listopada 2017 roku, gdy do nowotomyskich mundurowych wpłynęła informacja o dokonanych zbiorach i trzymaniu ich w domu. Nie zwlekając policjanci złożyli wizytę 32-letniemu o mieszkańcowi powiatu nowotomyskiego.

Czynność przeszukania potwierdziła w 100% przypuszczenia mundurowych. Na poddaszu, w biurze należącym do 32-latka, policjanci ujawnili ukryte w czarnym etui narkotyki. Były to marihuana w ilości 124,5 grama oraz amfetamina w ilości 26,78 grama. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 150 gramów narkotyków oraz sprzęt służący do ich porcjowania.

Tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat więzienia.

 

To może Cię także zainteresować:
Stypendia dla najzdolniejszych
Wyjątkowe obchody Święta Niepodległości
Konsultacje z firmą BIPROWODMEL Sp. z o. o.

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl | foto: nowy-tomysl.policja.gov.pl

Komentarze