Z uczniami o ekologii w miejscu zamieszkania

13.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #szkoła   #uczeń   #ekologia   #nowy tomyśl   

Asp. Anna Urbaniak i mł. asp. Marcin Żmudzin z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu odwiedzili uczniów klasy IIID ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Tomyślu. Podczas spotkania młodzież dowiedziała się ważnych spraw związanych z ekologią w miejscu swojego zamieszkania.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu przeprowadzili spotkanie edukacyjno-informujące z młodzieżą Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Tomyślu. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach programu „Bezpiecznie to wiedzieć i znać”, a dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Uczniowie klasy IIID mieli okazję dowiedzieć się dokładnie, jak przestrzegać podstawowych zasad ekologicznych w szkole i w miejscu swojego zamieszkania.

Spotkanie profilaktyczne było pierwszym etapem całego projektu odbywającego się na terenie wielkopolski. Kolejnym etapem będzie nakręcenie przez uczniów i ich wychowawców krótkiego filmu lub spotu o tematyce ekologicznej, który weźmie udział w finale wojewódzkim.

 

To może Cię także zainteresować:
Stypendia dla najzdolniejszych
Wyjątkowe obchody Święta Niepodległości
Konsultacje z firmą BIPROWODMEL Sp. z o. o.

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl | foto: nowy-tomysl.policja.gov.pl

Komentarze