Wybrano wykonawcę remontu kanalizacji na ulicy Poznańskiej

08.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#remont   #inwestycja   #nowy tomyśl   

W dniu 31 października ogłoszono wykonawcę, który zrealizuje zadanie inwestycyjne pn. „Remont kanalizacji deszczowej w ciągu ulicy Poznańskiej w Nowym Tomyślu”. W toku postępowania przetargowego wybrano firmę CONS CONTROL-SYSTEM Marcin Kupiec z Czerwieńska.

 

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bezwykopowej renowacji kanalizacji deszczowej na ulicy Poznańskiej w Nowym Tomyślu o łącznej długości 449 m oraz renowacji 12 sztuk studni. Zadanie również obejmuje także wykonanie inspekcji przed renowacją i powykonawczej skanerem do kanalizacji, inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej, wykonanie badań wykonanego „rękawa” i badań pull-off w studniach objętych renowacją, oraz uzyskanie zgody na zajęcia terenu na czas prowadzenia robót oraz opłatę za to zajęcie. Łączny koszt realizacji zadania to 491 962,61 zł brutto.

 

To może Cię także zainteresować:
Stypendia dla najzdolniejszych
Wyjątkowe obchody Święta Niepodległości
Konsultacje z firmą BIPROWODMEL Sp. z o. o.

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.pl / Ryszard Ratajczak | foto: nowytomysl.pl

Komentarze