Będzie remont dróg gruntowych

09.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#remont   #droga   #inwestycja   #nowy tomyśl   

Rozstrzygnięto postępowanie przetargowe na realizację zadania pn. "Remont doraźny dróg gminnych gruntowych". Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Transportowe Krzysztof Nadobnik z Kościana. Koszty realizacji przedsięwzięcia to: 649.982,28 zł brutto.

 

Przedmiot zamówienia obejmuje remont doraźny dróg gminnych gruntowych polegający na profilowaniu i zagęszczeniu dróg gruntowych, a także utwardzeniu dróg tłuczniem betonowo-ceglanym. Wykonawca jest również zobowiązany pokryciem kosztów związanych z oznakowaniem ruchu w czasie wykonywania prac oraz zapewnienie bezpiecznego ruchu na drodze. Zakres prowadzonych prac będzie na bieżąco określany wg potrzeb zgłaszanych przez Urząd Miejski w Nowym Tomyślu. Realizacja zadania przewidziana jest do dnia 30 listopada br.

 

To może Cię także zainteresować:
Stypendia dla najzdolniejszych
Wyjątkowe obchody Święta Niepodległości
Konsultacje z firmą BIPROWODMEL Sp. z o. o.

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.pl / Ryszard Ratajczak | foto: nowytomysl.pl

Komentarze