Zakończono budowę parkingu na os. Batorego

10.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#budowa   #inwestycja   #parking   #nowy tomyśl   

Zakończono prace budowlane związane z zadaniem inwestycyjnym pn. "Wykonanie miejsc postojowych w sąsiedztwie budynków nr 1, 2, 3, 4, 5, 6 na os. Batorego w Nowym Tomyślu wraz z wymianą asfaltowych ciągów komunikacji pieszo-jezdnej w formule zaprojektuj i wybuduj". W ramach inwestycji powstał również parking z infrastrukturą towarzyszącą. Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniósł 589.000,00 zł brutto.

 

W ramach zadania wykonano:

- przebudowę pasa drogowego na os. Batorego od skrzyżowania z ul. Zbąszyńską, dzięki czemu powstały nowe miejsca parkingowe

- parking pomiędzy blokami nr 1, 2, 4 i 5 wraz z budową dróg dojazdowych do miejsc postojowych

- nasadzenie nowych drzew i krzewów

- remont istniejącej kanalizacji deszczowej

- przebudowę instalacji oświetleniowej oraz postawiono nowe słupy, na których znalazły się nowe oprawy w technologii LED - pięć z nich to lampy drogowe, natomiast pozostałe trzy to lampy parkowe. pięć z nich to lampy drogowe, natomiast pozostałe trzy to lampy parkowe.

 

To może Cię także zainteresować:
Podziękowali Powiatowemu Inspektorowi Weterynarii
Jesienny Rajd Rowerowy przez Powiat
Konferencja opiekunów szkolnych kół PCK

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.pl / Ryszard Ratajczak | foto: nowytomysl.pl

Komentarze