Poszukiwany w rękach policjantów z Nowego Tomyśla

10.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #zatrzymany   #poszukiwany   #nowy tomyśl   

Policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę. 25- latek wpadł w ręce funkcjonariuszy podczas awantury domowej. Trafił do policyjnego aresztu.

 

Policjanci z nowotomyskiej patrolówki podczas sobotniej służby patrolowej wezwani zostali na interwencję domową, w której agresorem okazał się syn zgłaszającej. Po przybyciu pod wskazany adres mundurowi wylegitymowali 25-letniego mężczyznę. Po sprawdzeniu osoby w policyjnym systemie okazało się, że 25-latek jakiś czas temu stanął przed wymiarem sprawiedliwości. Wówczas sąd uznał go za winnego popełnienia przestępstwa i wydał wyrok. Jednak jego wykonanie nie doszło do skutku, ponieważ mężczyzna zaczął się ukrywać.

Wtedy Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu wydał za nim list gończy. Zatrzymany mężczyzna, mieszkaniec powiatu nowotomyskiego trafił do policyjnego aresztu w Nowym Tomyślu skąd następnego dnia został przewieziony do najbliższego zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary.

 

To może Cię także zainteresować:
Podziękowali Powiatowemu Inspektorowi Weterynarii
Jesienny Rajd Rowerowy przez Powiat
Konferencja opiekunów szkolnych kół PCK

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl | foto: ddwlkp.pl

Komentarze