Kierował mimo ciążącego na nim sądowego zakazu

10.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kierowca   #auto   #zakaz   #nowy tomyśl   

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym Nissanem. Okazało się, że 41-latek ma orzeczony przez sąd zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, za popełnione wcześniej przestępstwo. Teraz z pewnością kolejny raz mężczyzna odpowie przed wymiarem sprawiedliwości. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

 

8 października br. około godziny 13:00, na drodze krajowej nr 92 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej osobowego Nissana, którym kierował 41-letni mieszkaniec powiatu nowotomyskiego. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna za wcześniej popełnione przestępstwo posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Teraz za swój czyn, kolejny raz stanie przed wymiarem sprawiedliwości. Za naruszenie zakazu sądowego, grozi mu kara do 3 lat więzienia.

 

To może Cię także zainteresować:
Podziękowali Powiatowemu Inspektorowi Weterynarii
Jesienny Rajd Rowerowy przez Powiat
Konferencja opiekunów szkolnych kół PCK

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl | foto: ddwlkp.pl

Komentarze