Konkurs "Mam Talent - muzyka"

09.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#konkurs   #muzyka   #talent   #piosenka   #nowy tomyśl   

W sobotę, 30 września w sali wiejskiej w Chmielinku odbył się konkurs „Mam talent - muzyka”. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Emilia z Pakosławia. W pomoc i przygotowanie konkursu włączyli się również sołtysi Lipki Wielkiej i Chmielinki.

 

Uczestnicy wydarzenia rywalizowali w dwóch kategoriach: piosenka oraz instrument i byli oceniani przez profesjonalne jury. W kategorii instrument w klasyfikacji do lat 10 nagrodzono Malwinę Wieczorek z Michorzewa. Z kolei w klasyfikacji od 11- 14 lat pierwsze miejsce ex aequo przyznano Mikołajowi Wieczorkowi z Michorzewa i Dylanowi Serrarens z Józefowa.

W kategorii piosenka, jury za najlepszą wśród dzieci do lat 10 uznało Marię Nykiel z Michorzewa. Wyróżniono również najmłodszą uczestniczkę - sześcioletnią Kingę Nowak z Pakosławia. W klasyfikacji od 11 do 14 lat pierwsze miejsce zajęła Eliza Rybarczyk z Borui Kościelnej. Drugie miejsce zajęła Martyna Dłubała z Pniew. Wyróżnienia otrzymały: Maja Hadyniak z Pakosławia, Dagmara Lehmann z Pakosławia. W klasyfikacji od 15 do 18 lat pierwsze miejsce jury przyznało Natalii Marek z Lipki Wielkiej.

Wydarzenie otrzymało dofinansowanie z budżetu Powiatu Nowotomyskiego w ramach Otwartego Konkursu Ofert.

 

To może Cię także zainteresować:
Podziękowali Powiatowemu Inspektorowi Weterynarii
Jesienny Rajd Rowerowy przez Powiat
Konferencja opiekunów szkolnych kół PCK

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Kamil Kałek | foto: powiatnowotomyski.pl

Komentarze