Z gratulacjami w Wolsztynie

06.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szpital   #otwarcie   #starosta   #nowy tomyśl   

W piątek, 29 września w Wolsztynie odbyła się uroczystość oddania nowego budynku F wolsztyńskiego szpitala. Jest to jedna z największych inwestycji zrealizowanych przez powiat wolsztyński przy współpracy finansowej samorządów gminnych Wolsztyna, Przemętu i Siedlca. Na uroczystości otwarcia obecny był starosta nowotomyski Ireneusz Kozecki, dyrektor SP ZOZ w Nowym Tomyślu Janusz Nowak oraz specjalista do spraw SP ZOZ w Nowym Tomyślu Marek Falkiewicz.

 

Po uroczystym otwarciu nowego budynku, zebrani goście zostali oprowadzeni po nowych pomieszczeniach szpitalnych. W nowym budynku mieścić się będą: Szpitalny Oddział Ratunkowy, Blok Operacyjny, Oddział Chirurgiczny, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddział Neonatologii, Oddział Położniczy oraz Blok Porodowy.

 

To może Cię także zainteresować:
Podziękowali Powiatowemu Inspektorowi Weterynarii
Jesienny Rajd Rowerowy przez Powiat
Konferencja opiekunów szkolnych kół PCK

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Kamil Kałek | foto: powiatnowotomyski.pl

Komentarze