Spotkanie w sprawie koncepcji rozbudowy nowotomyskiego zoo

11.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#zoo   #rozbudowa   #nowy tomyśl   

Gmina Nowy Tomyśl przygotowuje się do złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pt. „Rozbudowa i przebudowa ogrodu zoologicznego na potrzeby edukacji społecznej w zakresie ochrony różnorodności biologicznej” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, działanie 4.5 Ochrona przyrody, poddziałanie 4.5.3 Ochrona różnorodności biologicznej.

 

Planowany termin ogłoszenia konkursu przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego - grudzień 2017. W związku z powyższym dnia 7 lipca 2017 r. w Urzędzie Miejskim w Nowym Tomyślu odbyło się spotkanie, podczas którego omawiano koncepcję rozbudowy i przebudowy nowotomyskiego ogrodu zoologicznego. Projekt zakłada m.in. przebudowę i powiększenie ogrodu zoologicznego, zmiany organizacji systemu komunikacyjnego, podniesienie walorów estetycznych miejsca, nowe wejście oraz zwiększenie liczby gatunków zwierząt.

 

To może Cię także zainteresować:
Ruszyła rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 2
Wyjątkowy trening UKS Dream Team
Powstanie świetlica w Chojnikach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.pl / Ryszard Ratajczak | foto: nowytomysl.pl

Komentarze