W Zbąszyniu będzie kręgielnia

24.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kręgle   #kręgielnia   #sport   #zbąszyń   

Przy hali sportowej „Zbąszynianka” powstanie kręgielnia. To między innymi dzięki temu, że miejscowy oddział firmy IKEA przekazał miastu cały osprzęt, który wcześniej znajdował się w kawiarni na terenie zakładu.

 

Wyposażenie warte ponad 100 tys. zł zostało zmagazynowane i czeka na montaż. W gminie postanowiono, że rozbudowana na ten cel zostanie hala Zbąszynianka. Powstanie nowe skrzydło na zapleczu od strony orlika. Firmy projektowe już składają oferty. Projekt z pozwoleniem na budowę jest ważny przez trzy lata. Na parterze ma być kręgielnia z bufetem oraz pomieszczenie z przejściem do hali głównej. Na górze znajdą się trybuny, siłownia dla kobiet i sali ćwiczeń.

 

To może Cię także zainteresować:
Udany początek sezonu zbąszyńskich unihokeistek
W sieci cyberprzemocy - warsztaty
Narodowe Święto Niepodległości w Gminie Zbąszyń

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: serwis.zbaszyn.pl | foto: serwis.zbaszyn.pl

Komentarze