Strażacy w piłkarskiej akcji

16.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #strażak   #sport   #piłka   #nowy tomyśl   

W piątek, szóstego października, w Powiatowym Centrum Sportu odbyły się eliminacje strefowe do Mistrzostw Wielkopolski w halowej piłce nożnej strażaków. Do rozgrywek zgłosiło się sześć Komend Straży: KP PSP Nowy Tomyśl, KP PSP Grodzisk Wlkp., KM PSP Poznań, KP PSP Oborniki, KP PSP Szamotuły, KP PSP Czarnków. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonali w imieniu Komendanta KP PSP w Nowym Tomyślu - Andrzej Łaciński - Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz Dyrektor PCS - Jakub Skrzypczak.

 

Podczas odprawy technicznej zespoły zostały podzielone, w wyniku losowania, na dwie grupy. Po meczach grupowych rozegrano dwa mecze półfinałowe, które zdecydowały o przebiegu meczu na pierwsze miejsce.

 

Półfinał I:

KP PSP Czarnków - KP PSP Szamotuły 5:2

 

Półfinał II:

KM PSP Poznań - KP PSP Oborniki 1:0

 

Po zaciętych meczach półfinałowych wiadomo było zatem, że o miejsce pierwsze zmierzą się strażacy z Poznania oraz Czarnkowa zaś o trzecią lokatę powalczą zawodnicy z Szamotuł i Obornik:

 

Mecz o III miejsce:

KP PSP Szamotuły - KP PSP Oborniki 1:3

 

Mecz o I miejsce:

KP PSP Czarnków - KM PSP Poznań 3:7

 

Medale, puchary oraz dyplomy dla komend, które stanęły na podium turnieju strefowego, wręczali Andrzej Łaciński - dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz Jakub Skrzypczak - dyrektor PCS.

 

Klasyfikacja turnieju:

I. KM PSP Poznań

II. KP PSP Czarnków

III. KP PSP Oborniki

IV. KP PSP Szamotuły

V. - VI. KP PSP Nowy Tomyśl, KP PSP Grodzisk Wlkp.

 

To może Cię także zainteresować:
Stypendia dla najzdolniejszych
Wyjątkowe obchody Święta Niepodległości
Konsultacje z firmą BIPROWODMEL Sp. z o. o.

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Kamil Kałek | foto: powiatnowotomyski.pl

Komentarze