BORUSJA CUP o Puchar Starosty

01.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #puchar   #piłka nożna   #nowy tomyśl   

W piękne sobotnie popołudnie, 24 czerwca odbył się turniej Borusja Cup o Puchar Starosty Nowotomyskiego. Na starcie imprezy, która po raz pierwszy została zorganizowana przez Ludowy Klub Sportowy Borusja Boruja Kościelna, stanęło pięć drużyn.

 

Otwarcia Borusja Cup dokonał starosta nowotomyski Ireneusz Kozecki. Włodarz powiatu powitał uczestników zawodów i docenił trud rywalizacji sportowej. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym", przy czym po rozegraniu każdego z meczów wykonywano serię rzutów karnych, liczonych do osobnej klasyfikacji.

Zawody ułożyły się w ten sposób, że wszelkie rozstrzygnięcia zapadły w ostatniej kolejce meczów, rozgrywanych równocześnie na dwóch znakomicie przygotowanych do gry boiskach.

Rzutem na taśmę, po zwycięstwie nad Oldbojami Borusji 3:0, trzecie miejsce wywalczyli nasi strażacy z OSP Boruja Kościelna. W meczu decydującym o pierwszej lokacie spotkały się drużyny Borusji i Paintball Arena. Mecz lepiej zaczęli gospodarze, którzy prowadzili już 2:0. Jednak dzięki umiejętnościom oraz determinacji rywale odrobili straty i wygrali 3:2, tym samym zostając triumfatorami turnieju. Paintball Arena triumfowała także w klasyfikacji rzutów karnych.

 

Końcowa klasyfikacja:

1. Paintball Arena

2. Borusja Boruja Kościelna

3. OSP Boruja Kościelna

4. Cicha Góra

5. Oldboje Borusja Boruja Kościelna.

 

Impreza odbyła się dzięki środkom z budżetu powiatu nowotomyskiego w ramach „Otwartego Konkursu Ofert” dla organizacji pozarządowych.

 

To może Cię także zainteresować:
Ruszyła rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 2
Wyjątkowy trening UKS Dream Team
Powstanie świetlica w Chojnikach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Kamil Kałek | foto: facebook.com/lks1969/

Komentarze